U POČETKU MALI A IPAK NA KRAJU VELIKI

FK FARMAPROM je u dvije selekcije osvojio zimsku ligu poletaraca, tačnije dječaci rođeni 2006 i 2007 godine su u svojim uzrasnim kategorijama osvojili prvo mjesto ispred klubova koji su po kvantitetu i postojanju izgledali nedostižno. U takmičenje smo ušli kao klub koji aktivno radi samo jednu godinu a htjeli smo da nam ova liga pokaže određene rezultate našeg početnog rada, tj da vidimo da li smo uspjeli da usmjerimo naš rad u pravcu koji smo zacrtali i kojem težimo. Obzirom da je u ligi učestvovalo mnogo fudbalskih klubova i škola fudbala imali smo određene strahove a i isčekivanja koje rezultate našeg rada će mo da dobijemo. Ali kako je takmičenje odmicalo i mi smo polako uvidjeli da smo na pravom putu i da je naš rad ispravan i dobro organizovan. Kolo za kolo liga je ušla u završnicu a mi više nismo sumnjali u naš rad već smo priželjkivali po viđenim izdanjima naših dječaka da kroz cilj prođemo PRVI. U finalnom danu naša priželjkivanja su se ostvarila i u odlučujućim utakmicama protiv dječaka FK BSK nama dragim prijateljima,  zabilježili smo dvije pobjede i osvojili prvo mjesto u obje kategorije. Na nama i našim trenerima je postavljen sada težak zadatak a to je da nastavimo sa još boljim radom i opravdamo u budućnosti ovako dobar početak tj prvu godinu rada. DSC_0446